...

دانلود رایگان مقاله، کتاب، استاندارد و پایان نامه

قوانین سایت

شرایط و قوانین کاربران سایت

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت پیپرهاب 1400/5/1 بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا 14 روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. پیپرهاب می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت پیپرهاب استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

لطفا شرایط استفاده از خدمات سامانه پیپرهاب که در زیر آورده شده است را مطالعه نموده چرا که استفاده شما از این سایت بمنزله قبول این شرایط می باشد. از حسن انتخاب شما بابت اطمینان و اعتماد به پیپرهاب بسیار سپاسگذاریم.

1. کاربران سایت متعهد به استفاده صحیح از خدمات سامانه می باشند. هرگونه هک، اختلال در سرویس دهی و یا تلاش برای دسترسی غیر مجاز به سرویس های سایت ممنوع بوده و پیپرهاب حق پیگیری این موارد را در مراجع قضایی خواهد داشت.

2. برای استفاده از خدمات غیر رایگان پیپرهاب نیاز به عضویت در سایت خواهید داشت. کاربران می بایست اطلاعات حساب کاربری خود را محرمانه نگه دارند. چرا که نسبت به فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری خود انجام می شود مسئول می باشند. ضمناً در صورت هک اکانت کاربری کاربران، پیپرهاب مسئولیتی ندارد.

3. پیپرهاب تابع قوانین کپی رایت داخل کشور می باشد. بنابراین هیچ سند، کتاب و ... فارسی شامل کپی رایت داخلی ایران را بدون اجازه صاحب اثر منتشر نخواهد کرد.

4. پیپرهاب تأمین کننده کتاب های لاتین می باشد و کتاب های تأمین شده به همان کیفیتی که در سایت ناشر ارائه شده است عرضه می شود. در صورتی که سند درخواستی در سایت ناشر مخدوش و یا ناقص باشد، پیپرهاب مسئولیتی نمی پذیرد.

5. در بخش درخواست های آفلاین، کاربر در صورت نیاز خود می بایست کیفیت سند درخواستی خود (اسکن، اورجینال و یا غیر اورجینال) را تعیین کند. چرا که هزینه دریافت کیفیت های مختلف یک سند گاهاً متفاوت خواهد بود. درصورت عدم تعیین نوع سند، هر کیفیتی که توسط پیپرهاب تهیه شود، مورد پذیرش می باشد.

6. برخی PDF های موجود در سایت، غیر اورجینال و تبدیل شده از فرمتهای دیگر (epub و ...) هستند. تنها در صورتی هزینه پرداختی کاربر عودت داده خواهد شد، که کاربر قبل از ارسال کتاب، فرمت مورد نظر خود را اعلام کند.

7. در مورد کتاب هایی که باید از یک سایت خارجی خریداری شوند (پیشنهاد خرید این کتاب ها از طریق کاربر داده می شود و یا ممکن هست از طریق سالور داده شود)، مسئولیت سایت پیپرهاب تنها خرید و ارسال این کتاب ها به مشتری است. پیپرهاب هیچ مسئولیتی در مورد محتوای ارسالی نظیر اورجینال و غیر اورجینال بودن و یا حتی ناقص و مخدوش بودن فایل ارائه شده در سایت فروش کتاب خارجی نخواهد داشت.

8. دسترسی به کتاب‌ها، تابع دسترسی به دیتابیس‌های دانلود کتاب و فروشگاه‌های خرید کتاب هست. از آنجایی که این دیتابیس‌ها و فروشگاه‌ها، هر چند وقت یکبار آپدیت می‌شوند، امکان حذف برخی عناوین کتاب از سایت آن ها وجود دارد. لذا در موارد نادر امکان تهیه برخی از کتاب های قیمت گذاری شده نخواهد بود. در این صورت هزینه پرداختی کاربر، عودت داده خواهد شد.

9. پیپرهاب تمام سعی خود را خواهد کرد تا کتاب های درخواستی کاربران سامانه در اسرع وقت و زودتر از زمان موعود تهیه و تقدیم شوند. ولی تهیه برخی کتابهایی که دسترسی به آنها بسیار مشکل است، ممکن است بیش از زمان ذکر شده در سایت طول بکشد.

10. کاربران سامانه مالک اطلاعات خود می باشند و باید در حفظ و نگه داری اطلاعات خود کوشا باشند. پیپرهاب تضمین نگه داری اسناد دریافتی و یا سفارش های تهیه شده کاربران را تا 7 روز خواهد داد و پس از آن مسئولیتی نخواهد داشت.

11. پیپرهاب می تواند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی در قوانین و مقررات سایت تغییر ایجاد کند. این وظیفه کاربر است که با مراجعه مداوم به این صفحه از قوانین سایت مطلع گردد.

حریم خصوصی

پیپرهاب به منظور ارائه خدمات مناسب به کاربران اطلاعاتی نظیر آی پی و ایمیل کاربران را نگه داری خواهد کرد. این اطلاعات محرمانه نگه داشته خواهد شد، مگر در مواردي که آشکار کردن آن طبق قانون لازم باشد. پیپرهاب خود را متعهد می داند که از اطلاعات شخصی کاربران حفاظت کند و در این راه تمام تلاش خود را بکار گیرد. تیم پشتیبانی پیپرهاب خود را موظف می داند، در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوالی از سوی کاربران، در اسرع وقت پاسخگو باشد. کاربران پیپرهاب می توانند سوالات، مشکلات و درخواست های از طریق پشتیبانی آنلاین و یا آفلاین سامانه مطرح کنند و یا با ایمیل paperhub.ir@gmail.com در ارتباط باشند.

تمامی حقوق متعلق به پیپرهاب است | © 2022