دانلود رایگان مقاله - سایت دانلود مقالات ISI رایگان |

دانلود رایگان مقاله، کتاب، استاندارد و پایان نامه


راهنما

برای دسترسی به تمامی امکانات پیپرهاب مانند درخواست مقالات ناموجود در سیستم و دسترسی به پایگاه های بخش دسترسی مستقیم باید وارد سایت شوید.

برای دریافت نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سایت می توانید از طریق این لینک نسبت به خرید اکانت اقدام نمایید.

پس از خرید اکانت اطلاعات ورود به سایت از طریق ایمیلی که هنگام خرید در سایت ثبت کرده اید برای شما ارسال خواهد شد. سپس می توانید از طریق این لینک وارد سایت شده و به تمامی امکانات سایت به صورت نامحدود دسترسی پیدا کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید اکانت و یا ورود به سایت از طریق این لینک با تیم پشتیبانی سایت در تماس باشید.

در بخش دسترسی مستقیم پیپرهاب، با خرید اکانت دسترسی مستقیم می توانید تا یک ماه به صورت مستقیم به لیست پایگاه های موجود در تب دسترسی مستقیم دسترسی داشته و در پایگاه های موجود جستجو کرده و همچنین مقالات، پایان نامه و ... را به راحتی دریافت کنید.

با توجه به اینکه دسترسی مستقیم از طریق دانشگاه صورت می گیرد ممکن است 100% منابع مورد نظر شما در دسترس نباشد.

قابلیت درخواست مقالات ناموجود در سیستم برای کاربران بخش دسترسی مستقیم نیز فراهم شد!

در حال حاضر امکان ثبت درخواست مقالات ناموجود در سایت فقط برای کاربران بخش دسترسی مستقیم فراهم می باشد.

پس از خرید اکانت دسترسی مستقیم یک ماهه و ورود به سایت، ابتدا شناسه DOI مقاله درخواستی را در قسمت مقاله سایت جستجو نمایید سپس بر روی کلید درخواست این مقاله کلیک نمایید.

پس از مشاهده فرم ثبت درخواست، آدرس ایمیل خود و همچنین توضیحات مورد نیاز را وارد کرده و بر روی کلید ارسال درخواست کلیک نمایید.

پس از ثبت درخواست، درخواست شما توسط تیم پشتیبانی سایت بررسی شده و فایل مقاله از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

مقاله درخواستی حداکثر پس از گذشت 48 ساعت از ثبت درخواست ارسال خواهد.

در هنگام وارد کردن ایمیل در فرم درخواست دقت نمایید، در صورت اشتباه وارد کردن ایمیل جواب درخواست به دست شما نخواهد رسید!

پیپرهاب این امکان را فراهم کرده است که کتب ناموجود در سایت را با هزینه به مراتب پایین تر از قیمت واقعی کتاب برای کاربران تهیه نماید.

برای ثبت درخواست بررسی و قیمت گذاری کتاب، ابتدا شناسه ISBN کتاب را در بخش کتاب جستجو کرده و سپس بر روی کلید درخواست خرید کتاب کلیک نمایید.

پس از مشاهده فرم ثبت درخواست، آدرس ایمیل خود و همچنین توضیحات مورد نیاز را وارد کرده و بر روی کلید ارسال درخواست کلیک نمایید.

در صورت موجود بودن نسخه ebook کتاب درخواستی، هزینه تهیه کتاب از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تأیید لینک اطلاعات کتاب حاوی لینک پرداخت و دانلود مجدداً از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

کتاب درخواستی حداکثر پس از گذشت 24 ساعت از پرداخت وجه ارسال خواهد.

تمامی کتاب های درخواستی در فرمت PDF ارسال خواهد شد، در صورت نیاز به نسخه های EPUB، AZW و ... نوع فرمت مورد نیاز خود را در قسمت توضیحات فرم درخواست ذکر نمایید!

با توجه به بارگذاری کتاب های درخواستی در آپلودسنتر مگا به دلیل سرعت بالای انتقال اطلاعات و سادگی استفاده برای آشنایی بیشتر کاربران، نحوه دریافت فایل از این پایگاه به صورت تصویری گردآوری شده است.

توجه داشته باشید برای دریافت کامل و ذخیره فایل بر روی سیستم تنها از طریق کامپیوتر اقدام به دانلود فایل نمایید.

پس از فعال شدن کلید دانلود در صفحه درخواست کتاب، بر روی دکمه کلیک کرده و وارد سایت مگا خواهید شد. تا بارگذاری کامل صفحه چند لحظه صبر کنید.

پس از بارگذاری کامل صفحه، بر روی دکمه قرمز رنگ Download کلیک نمایید تا دریافت فایل به وسیله مرورگر شروع شود.

در هنگام دریافت فایل امکان مشاهده مدت زمان باقیمانده و همچنین سرعت دریافت فایل وجود دارد.

پس از تکمیل دریافت کتاب، پیغامی مبنی بر ذخیره کتاب دریافت خواهد کرد.

توجه داشته باشید در صورت استفاده از برخی مرورگرها مانند Google Chrome ذخیره کتاب به صورت خودکار انجام خواهد شد و فایل دریافتی از طریق خود مرورگر در گوشه سمت چپ پایین صفحه مانند شکل قابل دسترسی خواهد بود.

DOI یا شناسه دیجیتالی شی (Digital Object Identifier)، استانداردی است برای شناسایی و دسترسی به اسناد در محیط دیجیتال که توسط بنیاد بین المللی DOI ساماندهی می شود.

کاربرد عمومی DOI نسبت دادن یک شناسه یکتا به مقالات علمی به منظور دسترسی دائمی به مقالات در فضای اینترنت است.

هر مقاله با استفاده از DOI دارای لینک یکتایی مطابق زیر است که کاربر را به صفحه اینترنتی مربوط به مقاله هدایت (redirect) می کند:

dx.doi.org/DOI

شاید فکر کنید که مقالات علمی توسط پایگاه‌های علمی و یا وب‌سایت ناشران در دسترس هستند و ایجاد این سازوکار به نظر شما غیرضروری باشد. یکی از دلایل استفاده از DOI این است که صفحات اینترنتی در طول زمان عموماً دستخوش تغییرات می‌شوند. به عنوان مثال ممکن است نام دامنه وب سایت میزبان یک مقاله تغییر کند و یا آدرس اینترنتی مربوط به یک مقاله عوض شود. در این حالت لینک یکتای مقاله، شما را به آدرس اینترنتی جدید هدایت می‌کند.

تمامی DOIهای تعریف شده با عدد 10 شروع شده و شامل یک پیشوند و یک پسوند هستند که با علامت اسلش (/) از هم جدا شده‌اند.

پیشوند عددی است 4 رقمی یا بیشتر، که توسط بنیاد بین المللی DOI به سازمان و یا انتشاراتی که سند را منتشر کرده است نسبت داده می‌شود.

پسوند در واقع شناسه‌ای است که از طرف ناشر به مقاله نسبت داده می‌شود و خود ممکن است شامل چندبخش باشد.

به این ترتیب یک شناسه DOI می‌تواند چیزی شبیه مورد زیر باشد:

دانلود رایگان مقاله - سایت دانلود مقالات ISI رایگان |

DOI هر مقاله، معمولا پس از انتشار الکترونیکی آن، توسط ناشر تعریف می‌شود و در صفحه اول نسخه الکترونیکی مقاله و همچنین در صفحه اینترنتی مربوط به مقاله درج می‌شود.

ISBN یا معادل فارسی آن شابک یک کد عددی ۱۰ یا ۱۳ رقمی است که به هر عنوان کتاب اعطا می شود و منحصر به فرد است. یعنی حتی ویرایش دوم یک کتاب چاپ شده نیز توسط همان انتشارات و نویسنده, باز ISBN مختص به خود را دریافت می کند.

بنابراین بهترین و ساده ترین راه جهت سفارش و جستجوی کتاب جستجو از طریق ISBN آن می باشد.

در صورتی که کتاب شما در پیپرهاب موجود نیست ممکن از یکی از دو حالت زیر اتفاق افتاده باشد:

- ممکن است به طور کلی نسخه الکترونیکی کتاب شما منتشر نشده باشد، برخی از ناشران نسخه ی الکترونیک کتاب را منتشر نمی کنند بنابراین یک درصد احتمال دارد که اسکن کتاب مورد نظر شما در پیپرهاب موجود باشد.

- همچنین ممکن است کتاب شما هنوز به پایگاه اضافه نشده باشد، این حالت زمانی اتفاق می افتد که یا کتاب مورد نظر شما اخیراً منتشر شده است یا دسترسی به کتاب برای پیپرهاب مقدور نباشد.

در صورتی که کتاب مورد نظر شما در پیپرهاب موجود نیست، می توانید با استفاده از کلید درخواست اطلاعات کتاب درخواستی را برای ما ارسال نمایید، تیم پشتیبانی پیپرهاب پس از بررسی امکان دسترسی هزینه تهیه کتاب را برای شما ارسال خواهد که در صورت تمایل می توانید کتاب مورد نظر خود را به این شیوه تهیه نمایید.

برخی از کتاب های موجود در دیتابیس پیپرهاب با فرمت های ePub ، Mobi و Djvu ذخیره شده است.

برای مشاهده کتاب با فرمت های ذکر شده از این راهنما استفاده کنید.