...

دانلود رایگان مقاله، کتاب، استاندارد و پایان نامه

راهنما

برای دسترسی به تمامی امکانات پیپرهاب مانند درخواست مقالات ناموجود در سیستم و دسترسی به پایگاه های بخش دسترسی مستقیم باید وارد سایت شوید.

برای ثبت نام در سایت کافیست از این لینک نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایید. در صورتی که اطلاعات خود را به درستی وارد کنید پس از کلیک بر روی ثبت نام به صفحه ورود منتقل خواهید شد.

برای استفاده از خدمات غیر رایگان سایت باید حساب کاربری خود را متناسب با هزینه درخواست خود شارژ کنید.

برای شارژ حساب کاربری به مقدار دلخواه می توانید از این لینک اقدام نمایید. هزینه همه ی درخواست ها از اعتبار حساب کاربری شما کسر خواهد شد.

برای دسترسی به پایگاه های موجود در تب دسترسی مستقیم باید سطح عضویت حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

برای ارتقا سطح عضویت حساب کاربری خود می توانید از این لینک نسبت به انتخاب بسته مورد نظر خود بر اساس زمان مورد نیاز برای دسترسی به پایگاه ها اقدام نمایید.

ثبت درخواست آفلاین برای مقالاتی که در پیپرهاب موجود نیست نیز امکان پذیر است.

پس از جستجوی مقاله مورد نظر خود در صورتی که مقاله شما در سایت موجود نباشد، با کلیک بر روی کلید ثبت سفارش هزینه درخواست از حساب کاربری شما کسر شده و درخواست مقاله مورد نظر شما در صفحه سفارشات من ذخیره خواهد شد.

نتیجه ی درخواست ها حداکثر 48 ساعت بعد از ثبت درخواست مشخص خواهد شد.

ثبت درخواست آفلاین برای کتبی که در پیپرهاب موجود نیست نیز امکان پذیر است.

پس از جستجوی کتاب مورد نظر خود در صورتی که کتاب شما در سایت موجود نباشد، با کلیک بر روی کلید ثبت سفارش درخواست کتاب مورد نظر شما در صفحه سفارشات من ذخیره خواهد شد.

پس از بررسی درخواست شما در صورت امکان تهیه نسخه الکترونیکی کتاب، هزینه تهیه کتاب و اطلاعات تکمیلی در صفحه سفارشات من بروزرسانی خواهد شد و از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت تمایل به خرید کتاب مورد نظر با کلیک بر روی کلید پرداخت مربوط به هر درخواست پس از پرداخت هزینه فایل کتاب مورد نظر در بازه زمانی مشخص شده تهیه شده و لینک دانلود در صفحه سفارشات من قابل مشاهده خواهد بود.

ثبت درخواست بررسی متون توسط Grammarly premium و iThenticate نیز امکان پذیر است.

برای ثبت درخواست مورد نظر خود کافیست در زبانه مورد نظر خود پس از انتخاب فایل مورد نظر خود بر روی کلید ثبت درخواست کلیک نمایید، درخواست مورد نظر شما پس از ثبت در صفحه سفارشات من ذخیره خواهد شد.

پس از بررسی درخواست شما فایل گزارش بررسی در صفحه سفارشات من و زبانه ی Grammarly و iThenticate بروزرسانی خواهد شد و از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

نتیجه ی درخواست ها حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت درخواست مشخص خواهد شد.

جهت افزایش سهولت و سرعت دانلود، فایل های تهیه شده در پیپرهاب بر روی پایگاه ذخیره سازی داده گوگل درایو (Google Drive) ذخیره و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

پس از تهیه فایل درخواستی شما (اعم از مقاله، کتاب و ...) لینک دسترسی به سند مورد نظر در پروفایل شما ظاهر خواهد شد. پس از ورود به لینک سند مورد نظر در صورتی که فرمت فایل قابلیت نمایش آنلاین داشته باشد در نتیجه امکان پیش نمایش فایل قبل از دانلود نیز وجود خواهد داشت.

برای دانلود فایل مورد نظر ممکن است با یکی از دو حالت زیر روبرو شوید.

در صورتی که فرمت فایل PDF باشد و حجم فایل از حداکثر حجم مجاز پیش نمایش بیشتر نباشد، پس از مشاهده لینک سند مانند تصویر زیر با کلیک بر روی آیکون مشخص شده فایل شما به صورت خودکار دانلود خواهد شد.

دانلود رایگان مقاله - سایت دانلود مقالات ISI رایگان |

در حالاتی که فرمت فایل ارسالی به صورت فشرده مانند .ZIP باشد و یا حجم فایل بالا باشد با صفحه ای مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد، در این حالت نیز مانند حالت قبلی با کلیک بر روی هر یک از آیکون های مشخص شده امکان دانلود فایل وجود دارد.

دانلود رایگان مقاله - سایت دانلود مقالات ISI رایگان |

DOI یا شناسه دیجیتالی شی (Digital Object Identifier)، استانداردی است برای شناسایی و دسترسی به اسناد در محیط دیجیتال که توسط بنیاد بین المللی DOI ساماندهی می شود.

کاربرد عمومی DOI نسبت دادن یک شناسه یکتا به مقالات علمی به منظور دسترسی دائمی به مقالات در فضای اینترنت است.

هر مقاله با استفاده از DOI دارای لینک یکتایی مطابق زیر است که کاربر را به صفحه اینترنتی مربوط به مقاله هدایت (redirect) می کند:

dx.doi.org/DOI

شاید فکر کنید که مقالات علمی توسط پایگاه‌های علمی و یا وب‌سایت ناشران در دسترس هستند و ایجاد این سازوکار به نظر شما غیرضروری باشد. یکی از دلایل استفاده از DOI این است که صفحات اینترنتی در طول زمان عموماً دستخوش تغییرات می‌شوند. به عنوان مثال ممکن است نام دامنه وب سایت میزبان یک مقاله تغییر کند و یا آدرس اینترنتی مربوط به یک مقاله عوض شود. در این حالت لینک یکتای مقاله، شما را به آدرس اینترنتی جدید هدایت می‌کند.

تمامی DOIهای تعریف شده با عدد 10 شروع شده و شامل یک پیشوند و یک پسوند هستند که با علامت اسلش (/) از هم جدا شده‌اند.

پیشوند عددی است 4 رقمی یا بیشتر، که توسط بنیاد بین المللی DOI به سازمان و یا انتشاراتی که سند را منتشر کرده است نسبت داده می‌شود.

پسوند در واقع شناسه‌ای است که از طرف ناشر به مقاله نسبت داده می‌شود و خود ممکن است شامل چندبخش باشد.

به این ترتیب یک شناسه DOI می‌تواند چیزی شبیه مورد زیر باشد:

دانلود رایگان مقاله - سایت دانلود مقالات ISI رایگان |

DOI هر مقاله، معمولا پس از انتشار الکترونیکی آن، توسط ناشر تعریف می‌شود و در صفحه اول نسخه الکترونیکی مقاله و همچنین در صفحه اینترنتی مربوط به مقاله درج می‌شود.

ISBN یا معادل فارسی آن شابک یک کد عددی ۱۰ یا ۱۳ رقمی است که به هر عنوان کتاب اعطا می شود و منحصر به فرد است. یعنی حتی ویرایش دوم یک کتاب چاپ شده نیز توسط همان انتشارات و نویسنده, باز ISBN مختص به خود را دریافت می کند.

بنابراین بهترین و ساده ترین راه جهت سفارش و جستجوی کتاب جستجو از طریق ISBN آن می باشد.

در صورتی که کتاب شما در پیپرهاب موجود نیست ممکن از یکی از دو حالت زیر اتفاق افتاده باشد:

- ممکن است به طور کلی نسخه الکترونیکی کتاب شما منتشر نشده باشد، برخی از ناشران نسخه ی الکترونیک کتاب را منتشر نمی کنند بنابراین یک درصد احتمال دارد که اسکن کتاب مورد نظر شما در پیپرهاب موجود باشد.

- همچنین ممکن است کتاب شما هنوز به پایگاه اضافه نشده باشد، این حالت زمانی اتفاق می افتد که یا کتاب مورد نظر شما اخیراً منتشر شده است یا دسترسی به کتاب برای پیپرهاب مقدور نباشد.

در صورتی که کتاب مورد نظر شما در پیپرهاب موجود نیست، می توانید با استفاده از کلید درخواست اطلاعات کتاب درخواستی را برای ما ارسال نمایید، تیم پشتیبانی پیپرهاب پس از بررسی امکان دسترسی هزینه تهیه کتاب را برای شما ارسال خواهد که در صورت تمایل می توانید کتاب مورد نظر خود را به این شیوه تهیه نمایید.

برخی از کتاب های موجود در دیتابیس پیپرهاب با فرمت های ePub ، Mobi و Djvu ذخیره شده است.

برای مشاهده کتاب با فرمت های ذکر شده از این راهنما استفاده کنید.

تمامی حقوق متعلق به پیپرهاب است | © 2022