سایت آمازون به عنوان یکی از اولین و بزرگترین فروشگاه های کتاب الکترونیکی محسوب می شود. اگرچه دانلود کتاب از آمازون برای افراد داخل ایران فرآیندی پیچیده و هزینه بر است. با توجه به فروش کتاب در آمازون از طریق دلار هزینه تمام شده تهیه کتاب ها بسیار زیاد خواهد بود، علاوه بر این دسترسی به کتاب ها از طریق آمازون برای ایرانیان محدود شده است.

دانلود رایگان کتاب از آمازون

سایت پیپرهاب به عنوان یک مرجع فارسی امکان دانلود رایگان کتاب از سایت آمازون را برای دانشجویان و پژوهشگران ایران فراهم کرده است. سایت پیپرهاب امکان دانلود بیش از ۲ میلیون نسخه کتاب الکترونیکی از پیش آماده شده را فراهم کرده است.

جستجوی کتاب در پیپرهاب از طریق ISBN کتاب انجام می شود. با توجه به این که هر ویرایش و نوبت چاپ کتاب ISBN مخصوص به خود را دارد، با استفاده از ISBN می توانید از دسترسی به دقیق ترین نسخه مورد نظر خود اطمینان کسب کنید.

دانلود رایگان کتاب آمازون از سایت پیپرهاب

ابتدا در صفحه اصلی سایت پیپرهاب (https://paperhub.ir) شناسه ISBN کتاب مورد نظر خود را وارد کرده و بر روی کلید جستجو کلیک کنید. در صورتی که کتاب مورد نظر شما در سایت وجود داشته باشد اطلاعات کتاب به همراه لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. در صورتی که کتاب مورد نظر شما در سایت موجود نباشد امکان ثبت درخواست برای بررسی و قیمت گذاری کتاب مورد نطر شما نیز فراهم شده است.

سفارش کتاب در پیپرهاب

امکان سفارش کتاب های آمازون و یا نسخه هایی که در هیچ سایتی موجود نیست در سایت پیپرهاب وجود دارد. برای این منظور کافیست ISBN کتاب مورد نظر خود را در بخش کتاب سایت وارد نمایید. در صورتی که ISBN کتاب مورد نظر شما به صورت خودکار شناسایی نشد امکان ثبت درخواست آفلاین اطلاعات کتاب مورد نظر شما نیز وجود دارد.

برای درخواست کتاب از پیپرهاب به نکات زیر توجه داشته باشید:

۱-عموماً تمامی کتاب های تهیه شده در پیپرهاب با هزینه ریالی و همراه با بیش از ۹۰% تخفیف نسبت به قیمت دلاری آن قابل تهیه است.
۲-تیم پیپرهاب سعی می کند بهترین کیفیت و فرمت موجود را برای شما تهیه نماید، اگرچه ممکن است کیفیت همه ی نسخه های الکترونیکی منتشر شده یکسان نباشد.
۳-زمان تهیه هر کتاب با توجه به شرایط دسترسی متفاوت است و برای هر درخواست قبل از خرید مشخص خواهد شد.